Česká republika


Ať už se jedná o krajinné scenérie, pestrost přírodního bohatství, památky s dávnou historií, různá energetická místa či magické zvláštnosti, to vše nám umožní tolik tak žádoucí zastavení a zamyšlení se. A tato široká škála třeba ještě nenavštívených zajímavých koutů naší nádherné země české nebude / nemusí mít konce.

Znojemsko & Jihlavsko & Žďársko


Navštívíme tajemné znojemské podzemí včetně dech beroucí vyhlídky v Národním parku Podyjí. Využijeme energii krajiny a kruhovou kamennou stavbu na Jihlavsku. Dopřejeme si několika hodinový pobyt v dřevěné pyramidě a strávíme noc na zámku ve Žďáru nad Sázavou. Obdivovat budeme stavitelské umění a znalost posvátné geometrie Zelené hory a lehkou túrou v pohádkovém lese Žďárských vrchů zakončíme naši krasojízdu po atraktivnostech v této části naší nádherné země.

Zobrazit

Táborsko & Českokrumlovsko


Už samotný pojem „Jižní Čechy“ vzbuzuje určitou úctu a zároveň respekt k velikosti a turistické pestrosti tohoto překrásného kraje. Všehochuť zajímavostí různorodých přírodních krás přes tajemná a málo navštěvovaná místa včetně využití energie menhirů či relaxační pyramidy bude opravdu intenzivní ochutnávkou toho, co máme doma, ve své vlasti, úplně na dosah. Jen si udělat čas a vydat se vstříc novému poznávání a taktéž i k sebepoznání.

Zobrazit

Beskydy


Vítejte v mém rodném kraji, v nádherně členitých Beskydech, které opět každému poskytují mnoho možností vyžití a velkých zajímavostí k vidění. Ať už máte rádi přírodu, ale i příležitosti na úrovni sebepoznání či zvládnutí určitých výzev různého druhu, budete překvapeni, co všechno v kraji pohanského boha Radegasta navštívíte. Vzhůru tedy k dalšímu poznávání krásy tohoto „koutu“ naší vlasti ještě jinak. V tuto chvíli je z mnoha důvodů v nabídce pouze jednodenní výlet, v budoucnu však bude v plném rozsahu třídenní.
Detaily programu jsou ke stažení ZDE.

Těším se již nyní na setkání s Vámi.

Praha


Do „prahu“ naší vlasti jsme zavítali asi už všichni. Toho, čeho může každému naše krásná stověžatá metropole nabídnout, je však daleko více, než by se na první pohled mohlo zdát. Přízvisek má toto historické město prolínající různá období opravdu mnoho. Snadno porozumíme tomu, proč zaslouženě získává i punc Prahy knížecí, královské, císařské, ale i husitské či židovské. Navíc určitě také hermetické, alchymistické, astrologické, ale i templářské či zednářské. Ve výčtu dalších superlativ budu pokračovat až na místě samotném. Ano, je i tajemná a opředená mnoha pověstmi, které zřejmě pověstmi vůbec nejsou.
Detaily programu jsou ke stažení ZDE.