Vrcholová Černá Hora

Výlety do Černé Hory


Přesný program s názvy a detaily navštívených destinací nebude dopředu u těchto výletů znám. Jsou zde zobrazeny fotky s “jen” obecnými popiskami včetně fotogalerie, abyste si udělali určitou představu o kráse těchto míst. Každý účastník se vždy včas dozví vše důležité, např. kam půjdeme, co si připravit či na co se soustředit. Veškeré aktivity jsou nepovinné, vše bude na Vás a ve Vaší kompetenci se nějak rozhodnout. Program bude o překvapeních, užití si přítomnosti každého momentu a hlavně sám sebe. Ze všeho nejvíce nyní půjde o Vaši důvěru ve mne a k tomu, co tímto sleduji či dělám. A navíc i o víru v to, že tento výlet bude určitě a opět stát za to.

Vrcholová Černá Hora


Milujete-li drsné hory, rádi si máknete, obdivujete pak z vrcholu nádheru pod i před Vámi a zároveň vyhledáváte místa téměř bez turistů, je tento výlet určen právě Vám. Navštívíme tři různá pohoří a v každém z nich se vydáme vstříc dalšímu dobrodružství, a to směrem vzhůru na opravdu uhrančivé dvoutisícovky. Každá je jiná, jinak krásná a přitom v určitém ohledu stejná. Vnitřní pocity spokojenosti a radosti sami ze sebe budou na každé z nich velmi obohacující a posilující. Máte se skutečně na co těšit, nadšení na každém vrcholu nebude mít konce.

Naše dovednosti a schopnosti


Dvě ze tří dvoutisícovek jsou zahrnuty i v programu výletu Adrenalinový Balkán II. I během tohoto výletu vyzkoušíme naši trpělivost při projížďce na koni v dřevěném, ne moc pohodlném sedle a taktéž naší zručnost při stavění stanu v horách, kdy přijedeme na místo, kde strávíme dvě noci, až za tmy. Pokud jste za tmy stan ještě nestavěli, bude zde vynikající příležitost si to vyzkoušet, byť se tentokráte nejedná o adrenalinovou verzi výletu. Zvládnout se dá všechno, to ano, ale o to nyní nepůjde. Jak moc si uvědomujeme, že jsme zdraví a můžeme vše pozorovat? Vidět? Plnohodnotně žít? Bereme to možná mnohdy jako samozřejmost, což tak vůbec není. Třeba tímto nastane i mírné probuzení a uvědomění si v přítomnosti takto sám sebe.

Endorfiny


Třetí dvoutisícovka se nachází v pohoří, které se navštíví i v rámci výletu Adrenalinový Balkán I. Trasa na ni je však koncepčně úplně jiná a není shodná s trasou u výše zmíněného výletu. Žádná z túr obsažená v tomto programu nevyžaduje na opravdu vyzývavé a svou nádherou přitažlivé vrcholy speciální lezecké vybavení. Tato jedinečná černohorská trojkombinace Vás doslova dostane. Tři vrcholy, tři výzvy včetně následných třech intenzivních a nepopsatelně krásných příběhů najednou. Vítejte v další mé milované zemi. Bude mi ctí i potěšením Vám ji prostřednictvím ENERGIESRDCE představit.

Fotogalerie

Vrcholová Černá Hora


Speciální poznávací
a sebepoznávací výlet.


Program ke stažení ZDE

Cena: 10000 CZK

Máte-li nezávazný zájem
o tento výlet, napište mi prosím.
Více informací ZDE.

Objednat

Výhody cestování s

:


 • bohaté zkušenosti –> více než 100 uskutečněných poznávacích cest
  do Bosny a Hercegoviny, Srbska, Makedonie a Černé Hory
 • pestrá nabídka výletů různého zaměření do nejzajímavějších míst
  v těchto zemích, taktéž i v České republice, Itálii a Německu
 • Prožití si svého snu & Výlet na přání –> více informací ZDE
 • komfortní ubytování na vysoké úrovni vůči navštíveným destinacím
 • intenzivní programy od rána do noci
 • sebepoznávání na úrovni fyzické, emoční, mentální a duchovní
 • skupinové setkání s dalšími srdečnými a pohodovými lidmi
 • počet lidí ve skupině u výletů do Černé Hory je maximálně 8
  počet lidí ve skupině u všech ostatních výletů je maximálně 12
  minimální počet je 6
 • mnohaleté zkušenosti s vedením týmů a skupin
 • profesionální a individuální přístup
 • speciální Věrnostní program –> více informací ZDE
 • bezpečnostní a technická podpora díky GARMIN Fenix 6X PRO Solar