Adrenalinový Balkán II.

Výlety do Černé Hory


Přesný program s názvy a detaily navštívených destinací nebude dopředu u těchto výletů znám. Jsou zde zobrazeny fotky s “jen” obecnými popiskami včetně fotogalerie, abyste si udělali určitou představu o kráse těchto míst. Každý účastník se vždy včas dozví vše důležité, např. kam půjdeme, co si připravit či na co se soustředit. Veškeré aktivity jsou nepovinné, vše bude na Vás a ve Vaší kompetenci se nějak rozhodnout. Program bude o překvapeních, užití si přítomnosti každého momentu a hlavně sám sebe. Ze všeho nejvíce nyní půjde o Vaši důvěru ve mne a k tomu, co tímto sleduji či dělám. A navíc i o víru v to, že tento výlet bude určitě a opět stát za to.

Adrenalinový Balkán II.


Tento výlet je možné absolvovat až po zdárném zvládnutí výletu Adrenalinový Balkán I., a to obzvlášť po “zatěžkávací zkoušce” během vysokohorské turistiky, kde však není potřeba žádné speciální lezecké vybavení. Pokud máte zkušenosti s vysokohorskou turistikou a ve skalách, můžete se tohoto, ještě dobrodružnějšího výletu, zúčastnit i jako prvního v pořadí. Žádná aktivita není totožná s aktivitami u předchozího výletu, program je kompletně jiný a ve většině případů se budeme nacházet na odlišných místech.

Canyoning


Tento výlet bude opět hodně intenzivní a i tentokráte budeme pod dohledem zkušených profi instruktorů. Jeden z nich nás zavede do nitra překrásného a hlubokého kaňonu, kde si v neoprenech užijeme opravdu adrenalinovou nálož. Plavání a procházení se mezi skalami, slaňování vodopádu včetně mnoha skoků do vody. Nejde popsat to, co zde zažijete, i kdybyste už canyoning někde absolvovali. Čím hlouběji se podíváme do svého nitra, tím více pak získáme. O tom jsem přesvědčen.

Čtyřkolky


Pokud jste jízdu na ni ještě neabsolvovali, není nic lepšího, než si to alespoň jednou dopřát a zkusit. Je to skutečně zajímavý zážitek. Rozhodněte se a vykročte směrem i k této výzvě. Projedeme se dle instruktorovy doporučené trasy v členité přírodě, nejpravděpodobněji to bude lesem až na opuštěnou farmu vysoko na kopci a s překrásnými výhledy, kde na nás pak čeká pohoštění. Balkánská všehochuť může začít. Na jednom stroji s koňmi pod kapotou je možné jet i ve dvou. Jednodušší to být už opravdu nemůže.

Vysokohorská turistika


Černá Hora má opravdu nádherné hory a ve dvou pohořích si to ověříte i na vlastní oči. V každém z nich se vydáme na nádhernou dvoutisícovku, kdy jedna je uhrančivější než druhá a obráceně. Jsou to ještě neobjevené kouty tohoto malebného státu. Budeme mít zase štěstí a strávíme v divoké přírodě celý den úplně sami? Pasáčky ovcí a místní obyvatele však nepočítám. Navíc, budeme se nacházet v úplně jiných pohořích, než která se navštíví v rámci výletu Adrenalinový Balkán I.

Další výzvy


Abysme se poznali při určitých aktivitách ještě lépe, na obou místech nás čeká mimo turistiku ještě určité dobrodružství. V jednom pohoří se projdeme na koních a ačkoliv je dřevěné sedlo opravdu nepohodlné, tento netradiční zážitek bude v překrásné a členité krajině určitě stát za to. Možná si tím i Vy něco uvědomíte. No a v druhém případě záměrně přijedeme do vysokohorského údolí až za tmy, kde následně přespíme ve stanech. Po tmě se přece stan může stavět taky na pohodu nebo ne? A zkusíme to všichni zvládnout bez čelovek? Ranní probuzení bude velkou odměnou, tak jako i samotná celodenní túra. Nepopsatelné a magické zároveň.

Mark Twain


Za dvacet let budete více zklamáni z toho, co jste neudělali,
než z toho, co jste udělali.
Proto odvažte lana a vyplujte z bezpečného přístavu.
Sněte, hledejte, objevujte.

Fotogalerie

Adrenalinový Balkán II.


Speciální poznávací
a hlavně sebepoznávací výlet.


Program ke stažení ZDE

Cena: 11000 CZK

Máte-li nezávazný zájem
o tento výlet, napište mi prosím.
Více informací ZDE.

Objednat

Výhody cestování s

:


 • bohaté zkušenosti –> více než 100 uskutečněných poznávacích cest
  do Bosny a Hercegoviny, Srbska, Makedonie a Černé Hory
 • pestrá nabídka výletů různého zaměření do nejzajímavějších míst
  v těchto zemích, taktéž i v České republice, Itálii a Německu
 • Prožití si svého snu & Výlet na přání –> více informací ZDE
 • komfortní ubytování na vysoké úrovni vůči navštíveným destinacím
 • intenzivní programy od rána do noci
 • sebepoznávání na úrovni fyzické, emoční, mentální a duchovní
 • skupinové setkání s dalšími srdečnými a pohodovými lidmi
 • počet lidí ve skupině u výletů do Černé Hory je maximálně 8
  počet lidí ve skupině u všech ostatních výletů je maximálně 12
  minimální počet je 6
 • mnohaleté zkušenosti s vedením týmů a skupin
 • profesionální a individuální přístup
 • speciální Věrnostní program –> více informací ZDE
 • bezpečnostní a technická podpora díky GARMIN Fenix 6X PRO Solar