Adrenalinový Balkán I.

Adrenalinový Balkán I.


Přesný program s názvy a detaily navštívených destinací nebude dopředu u žádného výletu do Černé Hory znám. Jsou zde zobrazeny fotky “jen” s obecnými popiskami včetně fotogalerie, abyste si udělali určitou představu o kráse těchto míst. Každý účastník se vždy včas dozví vše důležité, např. kam půjdeme, co si připravit či na co se soustředit. Veškeré aktivity jsou nepovinné, vše bude na Vás a ve Vaší kompetenci se nějak rozhodnout. Program bude o překvapeních, užití si přítomnosti každého momentu a hlavně sám sebe. Ze všeho nejvíce nyní půjde o Vaši důvěru ve mne a k tomu, co tímto sleduji či dělám. A navíc i o víru v to, že tento výlet bude určitě a opět stát za to.

Nekonečné naše možnosti


Kdo dnes může skutečně říct, že se zná? Sebepoznávání vnímám jako jednu z nejdůležitějších “věcí”, kterou můžeme v životě udělat. Získáme tím nejen pro sebe obrovskou výhodu do budoucna. V různých situacích se rozhodujeme dle svých nejlepších možností, sbíráme zkušenosti a učíme se. Můžeme i pochybovat nebo dokonce dostat strach. Poznáváme však sami sebe, vyvíjíme se. Prožitím a zvládnutím těchto situací získáváme určitou SEBEDŮVĚRU, VĚDOMÍ SEBE. Tyto pocity nám dodají ještě větší odvahu při jakékoliv další činnosti. Zjistíme, že jsme opravdu schopni úplně všeho. Naše strachy a obavy, kterým jsme uvěřili, byly zbytečnými omezeními, iluzemi a velkou brzdou na této kouzelné cestě životem, kde skutečnými kouzelníky jsme my sami.

Příležitosti k sebepoznání


Tento výlet si užijete s maximální mou podporou a někdy i s dohledem zkušených profi instruktorů. Společně se pobavíme i o tajemství sebedůvěry, zazní spousta teorie a taktéž si názorně ukážeme, jak naše srdce reaguje na různé podněty a jak důležitý je dech pro naši bytost. Pak např. skok do kaňonu nad řekou s připevněním na laně a přejetím na druhý břeh bude jak velkou výzvou, tak zároveň i ujištěním, že takové sebepoznávání Vás baví a požene Vás dál nejen do dalších aktivit. Těšit se můžete i na koně, kdy se na něm projdeme v opuštěné krajině a pokocháme se krásou světa z jeho hřbetu. Navštívíme také překrásný a zároveň divoký kaňon, kde se až tají dech a okoupeme se v průzračné vodě. Ano, bude ledová.

Každodenní “atrakce”


Další opravdovou černohorskou lahůdku si vychutnáme ze člunu. Poplujeme mezi bujnou vegetací jezera včetně kvetoucích leknínů a budeme pozorovat různé druhy ptáků, obyvatele zdejších vod. Uvidíme i pelikány či posvátného ibise? Příjemný odpočinek po již zvládnutých zajímavých aktivitách si dopřejeme u moře, kde ačkoliv bude více turistů, doveze nás jeden usměvavý a pohodový rybář na malou “VIP” pláž úplně bez lidí. Buď při cestě tam nebo až při zpáteční plavbě se zastavíme také na ostrově, kde si symbolicky zazvoníme na zvon kostelíčku a ochutnáme, jaké to je být na takto opuštěném místě úplně sám. Zažijeme i další výjimečné chvíle. Máte se opravdu na co těšit.

Magická příroda


V malebném, ale i drsném horském prostředí se dostaneme do oblasti dvoutisícovek a v rámci okružní túry se ocitneme opravdu blízko některých z nich. Taktéž sjedeme divokou a nádhernou, smaragdově zbarvenou řeku na raftu. Program sedmého dne bude jedním velkým překvapením, není ve fotogalerii nijak vyobrazen a ani zde jakkoliv zmíněn. Čeká Vás však toho mnohem, mnohem více. Opravdové dobrodružství na Balkáně může začít.

Henry Ford


Ať už si myslíte, že něco dokážete,
nebo si myslíte, že to nedokážete,
v obou případech máte pravdu.

Fotogalerie

Adrenalinový Balkán I.


Speciální poznávací
a hlavně sebepoznávací výlet.


Program ke stažení ZDE

Cena: 12000 CZK

Máte-li nezávazný zájem
o tento výlet, napište mi prosím.
Více informací ZDE.

Objednat

Výhody cestování s

:


 • bohaté zkušenosti –> více než 100 uskutečněných poznávacích cest
  do Bosny a Hercegoviny, Srbska, Makedonie a Černé Hory
 • pestrá nabídka výletů různého zaměření do nejzajímavějších míst
  v těchto zemích, taktéž i v České republice, Itálii a Německu
 • Prožití si svého snu & Výlet na přání –> více informací ZDE
 • komfortní ubytování na vysoké úrovni vůči navštíveným destinacím
 • intenzivní programy od rána do noci
 • sebepoznávání na úrovni fyzické, emoční, mentální a duchovní
 • skupinové setkání s dalšími srdečnými a pohodovými lidmi
 • počet lidí ve skupině u výletů do Černé Hory je maximálně 8
  počet lidí ve skupině u všech ostatních výletů je maximálně 12
  minimální počet je 6
 • mnohaleté zkušenosti s vedením týmů a skupin
 • profesionální a individuální přístup
 • speciální Věrnostní program –> více informací ZDE
 • bezpečnostní a technická podpora díky GARMIN Fenix 6X PRO Solar