Černá Hora


Návštěva opravdu nádherných míst a k tomu všemu navíc i sportovní aktivity, které nás buď přitahují nebo třeba děsí. A právě o to všechno dohromady, tentokráte v této malebné balkánské zemi, půjde. Budeme se bavit o naší komfortní zóně, ale i o strachu. Co to vlastně je, kde se v nás vůbec bere a jak jej bezpečně zvládnout. Posílíme důvěru sami v sebe a postupně se tím vším posuneme v životě ještě o kus dál. Sebepoznávání a následný seberozvoj takto netradičně a na jiné úrovni než doposud, včetně menšího počtu lidí ve skupinkách.

Adrenalinový Balkán I.


Přesný program s názvy a detaily navštívených destinací nebude dopředu u žádného výletu do Černé Hory znám. Každý účastník se vždy včas dozví vše důležité, např. kam půjdeme, co si připravit či na co se soustředit. Veškeré aktivity jsou nepovinné, vše bude ve Vaší kompetenci se nějak rozhodnout. Program bude o překvapeních, užití si přítomnosti každého momentu a hlavně sám sebe. Ze všeho nejvíce nyní půjde o Vaši důvěru ve mne a k tomu, co tímto sleduji či dělám. Také o víru v to, že i tento výlet bude opravdu suprovní.

Zobrazit

Adrenalinový Balkán II.


Tento výlet je možné absolvovat až po zdárném zvládnutí výletu Adrenalinový Balkán I., a to obzvlášť po “zatěžkávací zkoušce” během vysokohorské turistiky, kde však není potřeba žádné speciální lezecké vybavení. Pokud máte zkušenosti s vysokohorskou turistikou a ve skalách, můžete se tohoto, ještě dobrodružnějšího výletu, zúčastnit i jako prvního v pořadí. Žádná aktivita není totožná s aktivitami u předchozího výletu, program je kompletně jiný a ve většině případů se budeme nacházet na odlišných místech.

Zobrazit

Vrcholová Černá Hora


Milujete-li drsné hory, rádi si máknete, obdivujete pak z vrcholu nádheru pod i před Vámi a zároveň vyhledáváte místa téměř bez turistů, je tento výlet určen právě Vám. Navštívíme tři různá pohoří a v každém z nich se vydáme vstříc dalšímu dobrodružství, a to směrem vzhůru na opravdu uhrančivé dvoutisícovky. Tato speciální trojkombinace Vás doslova dostane. Tři vrcholy, tři výzvy včetně následných třech intenzivních a nepopsatelně krásných příběhů najednou. Máte se opravdu na co těšit.

Zobrazit